To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Juan Mata bloguje #10

"VÁNOCE... s góly!," tak Juan Mata nazval nejnovější díl svého blogu, kde jako obvykle mapuje celý uplynulý týden, jak ho prožil on.


Tentokrát se mi blog píše velmi dobře, protože za sebou máme dvě výhry u nás a v Leedsu! Po našem zklamání v Japonsku nám nezbylo nic jiného než se vzchopit a tvrdě dál bojovat, což jsme udělali a výsledkem je 13 gólů ve dvou utkáních. Nyní nás čeká povánoční část sezóny a jsme plně odhodláni získat další body! Zápas proti Aston Ville byl zvláštní, protože jsme dali 8 gólů a navíc to byl Lampardův 500. zápas v Premier League. Meta, které dosáhl je opravdu úžasná a mnoho hráčům se něco takového nepovede. Jsem za něj velmi šťastný a jsem si jistý, že toto číslo ještě navýší dalšími starty! Kromě toho dokázalo skórovat mnoho hráčů, což nás těší.

Jak jistě víte, v Anglii nemáme žádnou vánoční přestávku, ve skutečnosti je to nejrušnější období sezóny pro nás. Jako příklad poslouží náš středeční zápas proti Norwichi na Štěpána. Je hezké hrát v tento den, děti mají prázdniny a mají tak více příležitostí se jít podívat na stadiony. Ve vzduchu je slavnostní atmosféra. Doufám, že se nám podaří proti "kanárkům" zvítězit a odvézt si do Londýna 3 body.

Ve Španělsku je to jinak, tam se liga rozběhne až po novém roce, s neporaženou Barcelonou na první příčce s velkým náskokem... Když mluvíme o Barceloně, chtěl bych vyjádřit podporu Tito Villanovovi a jeho rodině v těchto nepříjemných okamžicích. Atlétiko Madrid je dalším týmem, který uzavřel rok vítězstvím a to proti Celtě Vigo 1-0. Jsem si jistý, že jejich fanoušci si tento rok určitě zapamatují! Malága také vyhrála a to proti Realu Mardid. Krásný způsob jak Isco mohl oslavit zasloužené vítězství v Golden Boy Award! A v neposlední řadě také výhra Valencie, která sehrála skvělý zápas proti Getafe a jsem za ně velmi šťastný.

Část mé rodiny ze Španělska je se mnou v Londýně během svátků. Mám obrovskou radost, že jsou tady a že si užívají vánoční Londýn... hlavně mí bratranci. Mám radost když je vidím jak si užívají chůzi městem plným světel. Říkali mi, že chtějí stihnout mnoho věcí a jednou z nich je návštěva London Eye... To jim nesmí uniknout!

Doporučuji vám návštěvu velkého kola, je odtud vidět velká část města. Má rodina má také ráda zvířata, tak jsme zavítali do Natural Historic Museum a WIldlife Photographer na výstavu jedné z galerií. Pokud máte rádi fotografování a přírodu, plně doporučuji návštěvu... opravdu jsme si to zamilovali!

Přeji Vám všem šťastné prožití svátků a loučím se do příštího týdne... Užíjte si to! Veselé Vánoce všem!

Juan


P.S. Minulý víkend jsme jako každý rok navštívili děti, které musí trávit Vánoce v nemocnici a dali jsme jim dárky. Chtěl bych jim všem poslat velkou pusu, dětem i všem ostatním lidem, kteří jsou v nemocnicích z jakéhokoliv důvodu. Mějte se!


10:16:55 - 26.12.12 - Shmir - BLOG - 3697x