To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Lampard o budoucnosti v Chelsea

"Nic netrvá věčně," prohlásil Frank Lampard, čímž připustil možný konec svého působení v Chelsea.

34letý záložník, který obkékal dres Chelsea více než 10 let doufal, že ukončí svou kariéru v klubu, se kterým vyhrál třikrát Premier Leauge, čtyřikrát FA Cup a v loňském roce i Champions League. Po posledním zápase proti Monterrey, kdy Lamps odehrál pouze 27 minut však přiznal, že jeho budoucnost možná leží někde jinde.

"Myslím si, že ještě mám na to, abych hrál 2 nebo 3 roky na nejvyšší úrovni. Záleží na klubu. Žádné jednání aktuálně neprobíhají, nedostal jsem nabídku ani na prodloužení o jeden rok. Nic zřejmě netrvá věčně," řekl Frank Lampard pro The Telegraph.

"I když bych si strašně přál, ukončit svou kariéru v tomto klubu, jsou tu i jiné věci. Potřebuju hrát, chci být zapojen do co nejvíce zápasů."Lampard vstřelil za Chelsea téměř 200 branek a je hrdý na práci, kterou na Stamford Bridge odvedl, navíc sám říká, že má ještě týmu hodně co dát po loňské veleúspěšné sezóně.

"Ať se stane cokoliv, zažil jsem v Chelsea skvělé časy. Mám pocit že jsem měl dobrý loňský rok, zvláště na jaře, kdy se rozhodovalo o našich triumfech v FA Cupu a Champions League. Samozřejmě to nebylo jen o mě. Didier Drogba sehrál největší roli. Byli jsme hráči, kteří pod André Villas-Boasem nedostávali tolik příležitostí a poté když se nám jich dostalo, tak jsme se patřičně snažili. Jsem odhodlán hrát ještě několik let," zakončil Lampard rozhovor.


20:47:32 - 14.12.12 - Shmir - Mužstvo - 5101x