To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Pro zraněného Romeua sezona skončila

V zápase se Sunderlandem Chelsea poprvé v Premier League pod Rafaelem Benítezem vyhrála, avšak jedné nepříjemnosti se nevyhnula. Už po 20 minutách musel střídat zraněný Oriol Romeu. Španěl se včera podrobil vyšetřením poraněného předního křížového vazu a menisku. Bohužel s nepříjemným závěrem - mimo hru může být až půl roku.

Romeu kvůli poraněnému kolenu ze zápasu se Sunderlandem neodcestoval s týmem do Japonska, kde Chelsea ve čtvrtek dopoledne od 11:30h odehraje své první utkání proti Monterrey (PP ČT Sport). Místo toho zůstal v Londýně, kde se v pondělí podrobil vyšetřením a posléze i operaci. Benítez si nebyl jistý Španělovou cestou do Japonska za týmem, avšak po těchto vyšetřeních mu přibylo vrásek - středopolař s číslem 6 na zádech bude mimo trávníky až 6 měsíců! Letošní sezona tak pro něj nejspíše skončila.

21letý záložník odehrál v této sezoně 9 zápasů, přičemž všechny v poslední době - ze začátku sezony totiž vůbec nehrál. Celkově od svého příchodu do Chelsea v roce 2011nastoupil k 33 zápasům.

Jelikož soupiska pro MS klubů byla již uzavřena a Romeuovo jméno tam nechybělo, musela Chelsea zaslat žádost o výjimečné doplnění soupisky. FIFA klubu vyhověla a místo Romeua do Japonska poletí hráč rezervy George Saville.

Oriolova nečekaná pauza bude problémem především pro leden a únor příštího roku, kdy probíhá Africký pohár národů, na který odcestuje John Obi Mikel a na jeho post tak zbývá pouze duo Lampard-Ramires. Dokáže zde zahrát i Oscar, ovšem to bývá sestava ofenzivnější.


14:56:11 - 11.12.12 - Petric32 - Mužstvo - 3318x