To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Wallace přestoupí do Chelsea

Wallace Oliveira dos Santos, tak zní celé jméno budoucí posily Chelsea, která se domluvila s jeho současným zaměstnavatelem Fluminense na lednovém přestupu.

Trošku opožděná novinka, která tady ale nesmí chybět! Wallace je osmnáctiletým brazilským pravým obráncem. Má vynikající ofenzivní schopnosti, čímž je často přirovnáván třeba k Marcelovi z Realu Madrid. Wallace byl součástí brazilské reprezentace, která v loňském roce vyhrála Mistrovství Jižní Ameriky do 17 let. Od té doby kolem něj kroužili skauti evropských velkoklubů (mimo jiné například Manchesteru City, či našeho přemožitele v Champions league Juventusu) a my můžeme být rádi, že si mladík nakonec vybral právě Chelsea.

Přestupové okno je momentálně uzavřeno, takže přestup vejde v platnost až v lednu, ale Chelsea už nyní potvrdila dohodu mezi kluby. ”Chelsea FC s radostí oznamuje, že se s Fluminense domluvila na lednovém přestupu Wallace. Součástí dohody je, že osmnáctiletý obránce zůstane ve Fluminense do konce této sezóny,” potvrdili všechny spekulace zástupci Blues.

Cena za přestup není známá, ale hovoří se o částce kolem 5 miliónů liber. Na to, co Wallace dovede se můžete podívat na následujícím videu. Co myslíte? Vyplatí se Chelsea tato sázka na budoucnost? Brzy uvidíme :)12:29:00 - 10.12.12 - Shmir - Přestupy - 3144x