To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Juan Mata bloguje #8

"Hořká sobota," tak Juan Mata nazval nejnovější díl svého blogu, kde jako obvykle mapuje celý uplynulý týden, jak ho prožil on.


Není jednoduché tady psát po porážce, zvláště po takové, jaká byla ta ve West Hamu. Vedli jsme 1:0 a měli jsme šance přidat další branky ještě v prvním poločase, ale nedokázali jsme to a jim přestávka pomohla vrátit se do zápasu.. V posledních minutách jsme chtěli strašně moc vstřelit gól, ale místo toho jsme inkasovali třetí. Je těžké psát po tom, co jsme takhle ztratili 3 body... Jediný způsob jak ukončit tuto špatnou sérii je zaměřit se na další zápas Champions League. Musíme věřit, že ještě stále můžeme postoupit a já věřím, že ano.


Abychom postoupili tak musíme porazit Nordsjaelland a doufat, že Šachtar dokáže v Ukrajině porazit Juventus. Šachtar je velmi dobrý tým, pro Juventus bude tvrdý oříšek tam bodovat. Byl bych moc rád, kdyby se nám podařilo postoupit abychom plni optimismu mohli sehrát zápas proti Sunderlandu a poté vyrazit směr mistrovství světa klubů do Japonska. Je to krásná země, která mě vždycky velmi fascinovala. Bude to poprvé, co náš klub bude hrát tuto soutěž a bylo by velmi příjemné získat novou trofej pro Chelsea FC. Naši příznivci si to zaslouží a byl by to ideální konec roku, ve kterém jsme poprvé v historii vyhráli Champions League.

Po zápase s West Hamem jsem doma odpočíval u televize a sledoval La ligu... Tam jsem se dočkal dalších špatných zpráv, když Valencia ztratila proti Realu Sociedad a brzy poté byl Pellegrino vyhozen. Je to škoda. Jeho plány pro tuto sezónu nefungovaly jak by měly, ale tým stále hraje Champions League a Copa del Rey a v La lize mají ještě dostatek času dostat se na místa, která si zaslouží. Vím, že mí bývalí spoluhráči nemají teď nejšťastnější období, ale chci jim vyjádřit podporu a věřím, že se vše v dobré obrátí.

Poté jsem sledoval zápasy třech nejlepších týmů soutěže. Barcelona stále trhá rekordy a porazila Athletic díky skvělému kolektivnímu výkonu. Skvělý gól od Adriana... Poté přišlo Madridské derby. Začátek zápasu byl plný nadšení a intenzity, jako obvykle. Real šel do vedení díky krásné brance Ronalda z přímého kopu. Další gól přidal po skvělé Ronaldově skvělé práci Özil. Byl to zápas hodně o fyzické kondici, hrálo se nahoru a dolů, krásné představení!

To nejlepší z neděle. Začneme skvělým výkonem Aspase, byl to skvělý zápas, díky kterému se Betis podíval do TOP4. Překrásný gól Campbella!! Betis společně s Getafe jsou týmy, které mě letos překvapují v La lize asi nejvíce. Můj kamarád Moyá z Getafe hrál velmi, velmi dobře mimochodem. Neznám mnoho golmanů. kteří by měli tak dobrý první dotek s míčem...

Mimo fotbal, mnoho z vás se mě ptalo, jaký byl koncert Rolling Stones v O2 Aréně minulý čtvrtek. Prostě úžasný řekl bych. Měl jsem šanci být  na koncertu jedné z nejlepších rockových kapel historie, to je jen jedna z mnoha možností, které Londýn nabízí... A nyní můžu říkat že jsem viděl Rolling Stones hrát živě! Jejich koncert má nevídanou energii a vitalitu a jejich písně i po mnoha letech znějí stále naprosto úžasně!

S písničkou od Rolling Stones "I Can´t get no (Satisfaction)," která mi od toho koncertu stále hraje v hlavě se s vámi na týden zase loučím. Chci vám všem moc poděkovat za vaši podporu, moc to pro mě znamená!


Juan Mata


P.S. Chtěl bych poslat přání k brzkému uzdravení "Sisimu"... je to skvělý fotbalista a kamarád. Come on, genius!


19:53:46 - 03.12.12 - Shmir - BLOG - 4315x