To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Drogba touží po hostování v Chelsea

Didier Drogba už má v Číně sezonu za sebou a chtěl by pomoct své milované Chelsea. Na velitelství FIFA tak požádal o výjimku v přesunu na hostování mimo oficiální přestupní termín.
Samotná FIFA také potvrdila, že od Drogby obdržela žádost připojit se dočasně ke svému bývalému klubu, kterému chce pomoct, jelikož čínská Super Legue již skončila. Jenže je tu háček. Pravidla umožňují přesun až po znovuotevření přestupního termínu, který začíná 1. ledna. Drogba tedy požádal o výjimku.

Drogba také doufá, že dostane pozvánku k další účasti na Africkém poháru národů, který začíná 19. ledna. I proto ta předběžná žádost. Pokud by se k Blues připojil na 2 týdny, velký smysl by to nemělo. Takto chce svému týmu pomoci a zároveň se pro zmíněný turnaj udržet v kondici.

Jak to vypadá s Drogbovými šancemi ohledně výjimky FIFA? Už dříve o stejnou věc požádali David Beckham, Thierry Henry či Landon Donovan, kterým americká MLS taktéž skončila dříve, ale na přesun do Evropy si museli počkat až na začátek nového kalendářního roku.

I kdyby se Drogbovi podařilo sjednat výjimku, v rozhodujícím zápase o budoucnost Chelsea v Lize mistrů proti Nordsjaellandu by stejně nastoupit nemol. Tu je ovšem daleko větší riziko, že nějaké body uhraje Juventus, než že Chelsea doma s outsiderem ztratí.

09:30:00 - 22.11.12 - Petric32 - Mužstvo - 3808x