To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Villas-Boas: Nepřekvapilo mě to...

Krátce po oznámení konce Roberta Di Mattea u Chelsea přispěchal se svou reakcí jeho předchůdce na lavičce Blues André Villas-Boas. Hovoříc z vlastní zkušenosti prohlásil, že ho Italovo odvolání nepřekvapilo.
Po neúspěšném třičtvrtěročním působení na Stamford Bridge byl André Villas-Boas v březnu propuštěn. Na jeho místo přišel do konce sezony dosavadní asistent Roberto Di Matteo. Tým jako zázrakem vzpružil, vyhrál FA Cup a poprvé v historii klubu také Ligu mistrů.

Vše téměř zapomenuto. Stačily 4 duely v Premier League bez vítězství a chabá statistika z Ligy mistrů a i 'zachránce' se musel poroučet. Právě Villas-Boase, který si prošel podobnou situací (ovšem s horšími výsledky a bez zisku trofeje) toto rozhodnutí Romana Abramoviče nepřekvapilo.

Aktuálně manažer konkurenčního Tottenhamu prohlásil: „Myslím, že v Chelsea je další vyhazov jen klasickým dnem v úřadu. To je můj výklad situace...“

„Roberto dosáhl v tak krátkém čase tolika úspěchů. Jeho životopis je v tuto chvíli možná jedním z nejlepších na světě - vyhrál Ligu mistrů a také FA Cup.“

„Bylo to pro Robbieho těžké a po zbytek jeho kariéry mu přeji jen to nejlepší. Co se týče klubu, je to jejich rozhodnutí, a pokud si myslí, že je tohle posune kupředu, tak ať. Více se k tomu ale nebudu vyjadřovat,“ prohlásil mladý Portugalec.

23:56:52 - 21.11.12 - Petric32 - Ostatní - 4305x