To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Benítéz se zajímá o práci v Chelsea

Rafael Benítez se dnes v médiích nechal slyšet, že Chelsea spadá do kategorie klubů, které by mohl trénovat. 

Benítez v Abu Dhabí, kde se zúčastnil trenérského semináře, nepotvrdil, ale ani nevyvrátil spekulace ohledně jednání mezi ním a londýnskou Chelsea. Španěl je spojován se svým návratem do Premier League, tentokrát na lavičku Blues. A sázkové kanceláře jej dokonce favorizují. Těsně za ním se objevují jména Pepa Guardioly a Harryho Redknappa.

"Samozřejmě, Chelsea se pohybuje na špici a soupeří o trofeje, takže spadá do této kategorie," řekl Benítez pro The National. "Říkal jsem, že hledám klub, který má na to vítězit v různých soutěžích, což Chelsea bezesporu je."

"Důvod, proč jsem netrénoval téměř dva roky, je že hledám klub, který bude hrát na špici. Takových týmů příliš mnoho neexistuje, proto jsem na takovouto příležitost čekal tak dlouho."

Benítez byl s Chelsea spojován už v létě, ale nakonec k dohodě nedošlo, protože mu byl nabízen pouze jednoroční kontrakt, přičemž by se počítalo s tím, že by jej po jednom roce nahradil Pep Guardiola. Před středečním vyhazovem Di Mattea Benítez řekl: "Má další výzva je blízko." 

Jeho nevýhodou by však mohlo být to, že se těší jen velmi malé podpoře z řad fanoušků Chelsea. Uvidíme jak to celé dopadne.

Uvítali by jste Rafaela Benítéze na lavičce Chelsea?-- výsledky hlasování --19:18:41 - 21.11.12 - Shmir - Mužstvo - 3847x