To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Di Matteo: Zajímá mě názor hráčů

Roberto Di Matteo ví, že pokud Blues v Turíně nevyhrají, budou mít nůž na krku. Osud ‘modrých chlapců‘ je tak v jejich vlastních rukou.

Loni překvapivý triumf v milionářské soutěži, letos vyřazení hned po základních skupinách? Ani to není nemožné. Pokud navíc Blues v Turíně prohrají s Juventusem, nabude tato představa daleko výraznějších obrysů. V případě remízy by tým musel v posledním zápase porazit Nordsjaelland. Pokud by však něco z tohoto nevyšlo, bylo by to poprvé v historii, co by obhájce trofeje skončil už po základních skupinách.

Co na to říká manažer Blues Roberto Di Matteo? „Nemyslím na to. Připravuju tým na úterní zápas a musím učinit několik důležitých rozhodnutí. Jsme pro zápas sebejistí, můžeme odehrát dobré utkání a doufejme, že s dobrým výsledkem,“ prohlásil na tiskovce Di Matteo.

O sporech v kabině po prohraném zápase s West Bromwichem (2:1) promluvil už Gary Cahill, co na to ovšem sám vůdce týmu? „Je důležité, abychom spolu navzájem komunikovali a hráči se jen zkrátka vyjádřili. Za to budu vždy jen a jen rád - jejich názor mě zajímá.“

„Musíme v sebe mít víru, to je ten nejdůležitější aspekt. Pracujeme spolu a jsme v tom všichni společně. Věříme, že máme dobrou skupinu lidí, dobrý tým a táhneme za jeden provaz,“ vyvrátil spekulace o větších důsledcích neshod v kabině.


23:58:00 - 19.11.12 - Petric32 - Mužstvo - 2259x