To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Oscar je působením v Chelsea nadšený

Brazilský šikula s míčem Oscar si pochvaluje adaptaci v Chelsea i vstup do nové sezony a rád by svým umem týmu přispíval ještě více. Taktéž chce co nejdříve zlomit střeleckou smůlu v Premier League.

Oscar po přestupu do Chelsea spíše zahříval lavičku, s týmem navíc nebyl od samého počátku, protože reprezentoval Brazílii na Olympijském turnaji. Zlom ovšem přišel v zápase Ligy mistrů s Juventusem, kde dostal hubený Brazilec důvěru od úvodních minut a chopil se jí pevně za pačesy. Od té doby se ho základní sestava týká téměř v každém zápase.

V Lize mistrů má navíc skvělou bilanci 4 zápasů a 4 gólů, což je na hráče, který tuto soutěž hraje poprvé skvělá bilance. V Premier League ovšem na první zásah stále čeká, což by brzy rád změnil. Jak sám v rozhovoru přiznal, chvíli mu trvalo přivyknout si na anglický styl hry, ale cítí, že s každým dalším zápasem se stává lepším a lepším hráčem. Také je potěšen, jak se pro klub na začátku sezony situace vyvíjí.

„Mám z toho všeho dobrý pocit, myslím, že jsem se tu dobře usadil. Co více, všechny mé góly přišly v Lize mistrů,“ nemohl si vynachválit Oscar.

„Hrajeme dobře v obou soutěžích a pro mě je nejdůležitější to, že jsem se v Chelsea dobře adaptoval. Tento progres si musím udržet, musím nadále rozvíjet porozumění se svými spoluhráči a potom můžu být jak v Lize mistrů, tak i v Premier League ještě lepší,“ nespokojuje se s dosavadním nadšením fanoušků s jeho výkony.

„Hraje se tady zcela odlišný druh fotbalu a nějaký čas zkrátka trvá, než si na něj zvyknete,“ řekl o ostrovním stylu fotbalu. „Toto jsou mé první zkušenosti s anglickým fotbalem; samozřejmě je tu nějaký proces adaptace, musím si zvykat na nové prostředí, ale i tak jsem tu se vším zatím nadmíru spokojen.“

„S každým dalším zápasem, který odehraju, si na toto všechno lépe zvykám a vím, že se mohu dále zlepšovat a být ještě lepším hráčem,“ uzavřel těmito povzbudivými slovy Oscar rozhovor.


18:06:28 - 09.11.12 - Petric32 - Mužstvo - 2757x