To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Čech: Mrzí mě, že soupeř vyrovnal

Blues přišli v závěru zápasu na hřišti Swansea o tři body, když neudrželi vedení 1:0 a v 88. minutě inkasovali vyrovnávací gól. Chelsea zároveň ztratila první místo v tabulce, kam se vyhoupl Manchester United.

„Nedá se nic dělat, jsou o bod před námi. Ve fotbale jde všechno rychle. Před týdnem jsme na Manchester měli k dobru čtyři body, teď je to úplně jinak. Poprvé se dostali před nás, ale nic se neděje. Sezóna je dlouhá, čeká nás ještě spousta těžkých zápasů a jedna remíza zvenku není tragédie,“ řekl Petr Čech, který vedl Blues do boje opět jako kapitán.

Chelsea poslal do vedení Moses, ale v 88. minutě vyrovnal střelou z 16 metrů Hernandez. „Měli jsme si s tou situací poradit líp. Bohužel jsme tam nechali volného hráče. Vůbec nic jsem neviděl, stálo přede mnou několik lidí. Navíc to trefil přesně k tyči. Mrzí mě, že jsme soupeře nechali vyrovnat ve chvíli, kdy už jsme to měli dohrát. Pak už nebylo moc času, abychom se ještě pokusili dát gól,“ uvedl Petr.

V průběhu druhé půle museli hráči na hřišti přetrpět i poměrně silné krupobití. „Kroupy byly docela velké, ale mě to zas tak nevadilo, protože mám díky helmě dobrou ochranu hlavy,“ dodala jednička Blues mezi třemi tyčemi s úsměvem.

zdroj: petr-cech.cz


22:05:58 - 06.11.12 - Petric32 - Mužstvo - 2227x