To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Dnes zřejmě bez Maty a Mikela

Manažer Roberto Di Matteo se nechal slyšet, že dnes zřejmě nechá odpočívat vytíženější hráče, včetně Juana Maty a Obiho Mikela.

Poté, co policie zahájila vyšetřování za údajné urážlivé komentáře Marka Clattenburga na osobu Juana Maty a Johna Obiho Mikela v zápase Premier League Chelsea proti Manchesteru United, se nechal Roberto Di Matteo slyšet, že poškozené hráče dnes zřejmě nechá odpočívat.

"Je to náš čtvrtý zápas v 10 dnech, přičemž všechny byly velmi důležité, takže se pokusíme tým trošku promíchat. Několik vytížených hráčů raději necháme odpočívat a šanci dostanou mladíci," sdělil Di Matteo novinářům.

"Samozřejmě chceme aby se náš tým dále rozvíjel, proto dnes dostanou šanci méně nasazovaní hráči ukázat, co v nich je. Tento zápas je k tomu skvělou příležitostí. Juan a John hrají oba ve vítečné formě, ale je potřeba tým trošku osvěžit."

Dnes tedy na place uvidíme zřejmě takové hráče jako jsou Ryan Bertrand, Oriol Romeu, Daniel Sturridge nebo Marko Marin. Dostanou tak šanci pomstít svůj tým za nedělní prohru, kdy rozhodčí udělil dvě červené karty Ivanovičovi a Torresovi a navíc 15 minut před koncem uznal rozhodující gól, který vstřelil Javier Hernandez z ofsajdu. 


13:03:44 - 31.10.12 - Shmir - Ligový pohár - 2928x