To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ferguson: Chelsea bude těžké porazit

V neděli je na programu dne šlágr kola - Chelsea na Stamford Bridge přivítá Red Devils! Ať zápas dopadne jakkoliv, Chelsea zůstane v čele, ale samozřejmě by nový týden ráda načala se 7bodoým náskokem na United. Jak sám kouč Manchesteru přiznává, Chelsea bude těžké porazit.


„S Drogbou na hrotu měla Chelsea vždy několik alternativ,“ řekl Skot na tiskové konferenci. „Mohli hrát na dlouhé nakopávané míče nebo skrze záložní řadu. Teď je to ale jasné. Vytížení záložní řady je klíčové, přes ni hrají pořád.“

„Není to ale jednoduchý systém, se kterým se je třeba vypořádat. Oscar s Hazardem jsou podobnými typy hráčů. Spolu s Matou hrají všichni hned za hrotovým útočníkem. Musíme zkrátka najít způsob, jak se s tímto stylem vypořádat,“ uvědomuje si Sir Alex.

Směrem k posledním zápasům svého týmu dodal: „Momentálně hrajeme dobře v zápasech, které ztrácíme jen vinou špatných rozhodnutí v náš neprospěch.“

„V loňské sezoně jsme si vedli opravdu dobře, když jsme dokázali zápas zachránit i za stavu 3:0 v náš neprospěch. Tyto zápasy jsme ale ve skutečnosti měli vyhrát,“ reagoval Ferguson na loňský vzájemný duel. Na dvě velmi sporné penalty nařízené proti Chelsea už ovšem asi zapomněl.


23:21:57 - 26.10.12 - Petric32 - Ostatní - 3467x