To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Lampard se zranil, Marin je připraven

Roberto Di Matteo na tiskové konferenci potvrdil, že Frank Lampard si vinou zranění z duelu s Šachtarem Doněck nezahraje několik týdnů. Naopak Marko Marin už bude pro nedělní šlágr kola s Mancheterem United připraven.

34letý záložník si zranění přivodil v úvodních minutách zápasu Ligy mistrů na půdě Šachtaru Doněck a již před 20. minutou musel být střídán. Nyní manažer Di Matteo potvrdil, že Lampardovo zranění není lehké a že bude mimo trávník po dobu několika týdnů.

Naopak na lepší časy se blýská Marko Marinovi. Poté, co byl dlouhodobě mimo kvůli zranění, doháněl ztracenou fyzickou kondici a připravoval se na pozvolný návrat na hřiště. Ten by mohl být na plánu už v následujících zápasech. Těžko však říct, zda ho Di Matteo nasadí jako náhradníka už v nedělním duelu s Manchesterem United.

„Bude mimo na několik týdnů,“ potvrdil Lampardovu absenci na tiskové konferenci Di Matteo. „Má problém s lýtkem, takže nám bude chvíli chybět. Bude to pro nás velká ztráta,“ dodal manažer Blues.

Naopak leccos naznačil ohledně Marina. „Kromě něj jsou všichni v pořádku. To znamená, že zpět je už i Marko Marin, který by mohl být v sestavě pro nedělní zápas.“


18:15:40 - 26.10.12 - Petric32 - Mužstvo - 2834x