To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Terry a Valencia? Nesmysl!

Zástupci vedení Chelsea včera prohlásili zvěsti o možném odchodu Johna Terryho do Španělské Valencie za "nesmysly".


Španělský agent Francois Gallardo přišel ve čtvrtek ráno s informacím, že John Terry reálně zvažuje odchod ze Stamford Bridge do Valencie.

"Mezi kluby probíhají jednání, osobně jsem do jednání také zapojen," řekl Gallardo pro španělské rádio Intereconomia. "Nabídka je na stole. Smlouva Terrymu končí v červnu, on však nebude chtít prodlužovat. Má k tomu hned několik důvodů a všechno zřejmě vyústí tím, že skončí ve Španělsku. Sám požádal klub o přestup a již proběhly dvě setkání s vedením týmu. Myslím si, že nabídku od Valencie příjme," dodal Gallardo.


Je zde ovšem hned několik nejasností. Jednou z nich je, že jistý pan agent Gallardo, vydávající se, za agenta FIFA (mimochodem tato funkce byla v roce 2001 zrušena a nic takového, jako agent FIFA neexistuje), již několikrát s podobnou rádoby senzací přišel. Jedním z příkladů může být i transfer Didiera Drogby do Barcelony. Všichni víme jak to tehdy dopadlo. Dalšími fakty vyvracujícími jeho tvrzení jsou ty, že Gallardo špatně uvedl termín, kdy Terrymu končí smlouva a také nesmyslnost přestupu z finančního pohledu Valencie. Pak Gallardo se tedy, vypouštěním podobných bludů, pouze snaží o upoutání pozornosti a zviditelnění.

Proti zvěstem o přestupu se také ostře postavilo vedení Chelsea, které jakékoliv spekulace smetlo ze stolu a prohlásilo je za nesmysly. Fanoušci Chelsea tak můžou dále zůstat v klidu.


09:49:42 - 26.10.12 - Shmir - Přestupy - 2907x