To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ivanović: Zápasy po pauze jsou složité

Chelsea čeká příští týden těžký zápas proti Tottenhamu a Branislav Ivanović doufá, že Chelsea bude v nastoleném trendu pokračovat i po reprezentační přestávce a na své konto si připíše tři body.


Chelsea zvítězila pouze ve třech ze sedmi utkání, které následovaly po reprezentační přestávce. V tom posledním případě Blues jen remizovali s podprůměrnými Queen´s Park Rangers 0:0 a nyní je čeká soupeř z nejtěžších – Villas-Boasův Tottenham. Srbský zadák si je vědom důležitosti tohoto duleu a tuší, že Chelsea nečeká lehký duel, o jehož výsledku boudou rozhodovat detaily.

O reprezentační přestávce jsme si mohli užívat naše postavení v tabulce, nyní ale přichází velmi důležité období. Čeká nás několik velmi těžkých zápasů a bude to velká výzva. Nyní je v pořádku, ale následující dva zápasy budou opravdu velmi těžké,“ předvídá Ivanović.

Po skončení reprezentační pauzy je vždy složité vrátit se do zápasového rytmu, zvláště když vás čeká těžký soupeř jako je Tottenham, navíc venku. Naše zápasy s Tottenhamem zajímavé, když zde ještě nebyl André Villas-Boas,“ pokračoval.

Bude to těžké, na druhou stranu ale víme, co od nich můžeme očekávat. Stejně jako ostatní duely po reprezentační přestávce bude i tento zápas rozhodovat detaily, například jak jste unavení. Budeme to mít těžké,“ zakončil.

18:40:00 - 13.10.12 - Zzepa - Mužstvo - 2223x