To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ivanovic: Čekají nás těžké zápasy

Stejně jako většina jeho kolegů, i Branislav Ivanovic tento týden opustí Londýn, aby se zúčastnil mezinárodních zápasů. Před odletem však ještě krátce zapřemýšlel nad zápasy, které Chelsea teprve čekají.


Srbský zadák byl jedním ze čtyř střelců sobotního, ligového utkání proti Norwich City. Nyní blues, kteří aktuálně vedou Premier league s náskokem 4 bodů, čeká čtrnáctidenní reprezentační pauza. Po přestávce na Chelsea čekají v rámci říjnového programu Premier league nepříjemní soupeři v podobě Tottenhamu na White Hart Lane a Manchesteru United na Stamford Bridge.

"Je dobře, že mezinárodní přestávka přichází v době, kdy celou ligu vedeme. Hned po ní nás však čeká velmi důležité období, kdy budeme čelit velmi silným soupeřům. První zápas po mezinárodní přestávce je vždy velmi obtížný, a bude složitější o to více, že nás čeká městské derby proti Tottenhamu. Naše vzájemné zápasy bývají vždy velmi zajimavé. Kohouti navíc mají tu výhodu, že je vede náš bývalý manažer André Villas-Boas, takže se na nás velmi dobře připraví. Na druhou stranu i my známe jeho filosofii a budeme vědět co od nich můžeme očekávat. Bude to pro nás velká výzva," pokračoval Ivanovic.

Branislav si v sobotním zápase připsal svůj třetí gól v sezoně, když v závěřu upravoval na konečných 4:1.

"V tuto chvíli se cítím skvěle fyzicky připraven a často se snažím podporovat naši hru směrem dopředu. Můj sobotní gól, abych byl upřímný, zápas téměř nijak neovlivnil, ale nejdůležitěší je, že jsme získali všechny tři body a že byl náš herní projev velmi dobrý. Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře, ale díky dobré reakci celého týmu jsme hru výrazně zlepšili a po zásluze v zápase zvítězili," vrátil se na závěr náš pravý obránce k minulému zápasu.


17:56:16 - 08.10.12 - Shmir - Mužstvo - 3109x