Hodnocení hráčů: Chelsea - Norwich

Blues si dnes na domácí půdě připsali relativně jednoduchou výhru, když rozstříleli celek Norwich City 4:1,  postupně se trefili Torres, Lampard, Hazard a nakonec Ivanovič. Tentokrát vám předkládáme hodnocení podle SkySports.

Norwich City do zápasu nevstoupil vůbec špatně, když v 11. minutě poslal hosty do vedení Holt. Ve 14. minutě však vyrovnání zařídil přesně hlavičkující Torres. Chelsea převzala otěže zápasu a s chutí si zastřílela. Druhý gól v Premier league si připsala naše nová hvězda Eden Hazard a u dvou gólů asistoval v poslední době skvěle hrající Juan Mata. Přinášíme vám hodnocení podle stanice SkySports. (1 - nejhorší, 10 nejlepší)