To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Mourinho: Jsem tak trochu 'blue'

José Mourinho poskytl před nedělním El Clásicem (Barcelona vs. Real Madrid) médiím rozhovor, jehož část se také týkala jeho návratu do Anglie a vztahu k Chelsea.


Kouč Realu Madrid sdělil, že v Madridu zažívá skvělé časy a že chce svůj kontrakt dodržet. Přesto naznačil (v poslední době již poněkolikáté) svou chuť vrátit se jednou do Anglie. „Jsem tu šťastný a chci zůstat, kde jsem. S Realem Madrid jsem podepsal novou čtyřletou smlouvu; je to špičkový klub světového fotbalu. Po angažmá v Anglii a Itálii mi Madrid chyběl v mém životopisu," prohlásil Portugalec.

„Teď, když jsem tu, musím předvést to nejlepší ze svých schopností. Každý ví, že jsem byl v Londýně šťastný a stejně tak i má rodina. Jsem si jistý, že se tam vrátím, protože chci trénovat ještě velmi dlouho a v Madridu je těžké vykonávat tuto práci dlouhodobě,“ prozradil Mou své úmysly do budoucna.

Jak nejen Mourinho prohlásil, Real chce tuto sezonu posbírat všechny možné trofeje, mezi něž samozřejmě spadá i trofej ušatá - z Ligy mistrů. Právě o této soutěži, ale i o svém vztahu k Chelsea dále Mourinho mluvil. „Vše je to o malých detailech. Myslím, že jsme všichni jednotní v tom, že loni nebyla Chelsea tím nejlepším týmem na světě. Ale vyhráli Ligu mistrů."

„A já jsem za to rád, protože konec konců jsem tak trochu 'blue'. Abyste byli schopni zvednout trofej z Ligy mistrů nad hlavu, musíte se dostat do čtvrtfinále, do semifinále. Poté buď trofej získat můžete, nebo ne. Chceme se tam dostat, ale tato skupina je enormně obtížná, protože v ní jsou angličtí, španělští, němečtí a nizozemští mistři,“ uzavřel Mourinho.


00:11:04 - 06.10.12 - Petric32 - Ostatní - 2749x