To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Luiz a Mata o standardních sitacích

Brazilský stoper v úterním utkání Ligy mistrů vstřelil pohledný gól ze standardní situace a jak sám říká, velmi rád by se zařadil mezi hráče určené k jejich exekuci. Na téma zvýšené konkurence se vyjádřil také Juan Mata.


Luiz bude muset o pozici exekutora standardních situací tvrdě bojovat, protože v současném týmu Chelsea je hned několik excelentních praváků, například Eden Hazard či Frank Lampard. A pak je zde zázračná levá noha Juana Maty, která zařídila Chelsea všechny tři body na půdě Arsenalu, ale i přes to David Luiz doufá, že dostane více příležitostí než v minulosti.

Pokusím se zahrávat více standardek. V Dánsku jsem měl skvělou pozici pro střelu, ale v týmu máme Matu a Franka, se kterými tyto situace trénujeme každý den. Někdy mi nabídnou míč a já si věřím natolik, že si jej vezmu a jednoduše vystřelím. Pokud si věříte na střelu, vystřelte,“ řekl David Luiz.

Ohledně standardních situací promluvil také Juan Mata, kterému by nevadilo nebýt jediným exekutorem.

Kdo zahraje tu příští, určí místo, kde se faul odpíská. Pokud to bude pro leváka, zahraju ji já. Pokud to bude na druhé straně, bude to možná David, nebo někdo jiný. Byl bych rád, kdybychom mohli skórovat z přímého kopu v každém utkání a je jedno, jestli bych to byl já, David, Frank nebo Eden Hazard. Důležité je, že máme několik skvělých hráčů, kteří je chtějí zahrávat,“ řekl Juan Mata.

11:33:35 - 05.10.12 - Zzepa - Mužstvo - 2498x