To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Di Matteo: Mosese jsem chtěl už dříve

Roberto Di Matteo potvrdil, že se snažil získat Victora Mosese už před rokem a očekává, že útočník bude v budoucnu pro Chelsea velkou zbraní.


Chelsea v letním přestupovém období přinesla do ofenzívy velkou kvalitu v podobě dvou velmi finančně nákladných přestupů Oscara a Edena Hazarda. Ale manažer Di Matteo je stejně tak nadšený i z příchodu 21-leté akvizice z Wiganu. Všeobecně se předpokládá, že si Moses připíše svůj první start v základní sestavě Blues ve dnešním zápase proti Wolves, v rámci Capital One Cupu.


Moses za Chelsea do dnešního dne nastupoval pouze jako náhradník a Di Matteo, který dříve trénoval MK Dons a West Bromwich, připouští, že talentovaného mladíka obdivuje už dlouhou dobu.

"Je mladý a stále se potřebuje zlepšovat a rozvíjet své dovednosti, ale je velmi zajimavým hráčem. Nebudu tajit že jsem se ho snažil podepsat nejen v dnešním roce, ale i dříve," řekl Di Matteo.

"Velmi se mi jeho herní projev líbí a myslím si, že on bude mít velký vliv na to, jestli bude sezóna nakonec považována za úspěšnou, či ne."

"Je velmi silný v držení míče, jeho driblovací schopnosti jsou také velmi dobré. Může projít přes obránce ve vysokém tempu, bez jakéhokoliv zbrždění."


Di Matteo naznačil, že klíčoví hráči dostanou před důležitým víkendovým, ligovým zápasem proti Arsenalu volno a prostor tedy dostanou míně využívaní hráči.

Marko Marin, Lucas Piazon a Cesar Azpilicueta by měli být všichni připraveni na svůj první ostrý start za tým a Moses by mohl být údajně použit jako hrotový hráč místo Fernanda Torrese.

"Jsem si jistý, že několik hráčů, kteří ještě neměli příležitost se ukázat, ji dostanou právě dnes večer. Musíme sestavu protočit. Samozřejmě, ale nemůžeme postavit pouze méně zkušené hráče, je třeba vše vyvážit," zakončil Di Matteo rozhovor.

15:58:32 - 25.09.12 - Shmir - Mužstvo - 2396x