To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Lukaku v zimě zpět do Chelsea?

Belgický reprezentant vstřelil v sobotu proti Readingu vítězný gól a manažer "Baggies" Steve Clarke se nechal slyšet, že by se nedivil, kdyby se Lukaku v lednu vrátil na Stamford Bridge.

Belgický útočník, který je nyní na Hawthorns na hostování, se dokázal prosadit proti Readingu a vstřelit vítězný gól. Nutno říci, že to byl teprve jeho první start v základní sestavě West Bromwich Albion.

Lukaku má nyní na kontě již dva góly ve čtyřech zápasech a začínají kolovat zprávy o tom, že Blues, kteří mají v týmu pouze dva čistokrevné hrotové útočníky, Fernanda Torrese a Daniela Sturridge, by mohli chtít dohodu o hostování v lednu předčasně ukončit.

"Romelu hraje opravdu výborně a pokud se mu podaří skórovat do Vánoc kolem 20 gólů, což bych se vůbec nedivil, bude ho chtít zřejmě Chelsea zpět na Stamford Bridge. V takovém případě bychom nemohli téměř nic dělat," prozradil Clarke novinářům.

Bývalý útočník Andrlechtu vyjádřil nedávno své zklamání ze své první sezóny a nyní je velice rád, že se mu dostává více herních příležitostí. "Mým největším snem je stále hrát za Chelsea," řekl. "Jenom jde o to, že až za Chelsea hrát budu, chci aby to bylo to nejlepší období v mé kariéře, a proto se potřebuji rozehrát."

Lukaku, kterému je stále teprve 19 let doufá, že si dokáže v týmu West Bromwiche vybudovat pevnou pozici a říká, že je na tuto výzvu připraven. "Je mi teprve 19 let a lidé mě stále berou jako dítě," dodal. "Ale já chci hrát tak, jak jen budu moci."


14:14:33 - 24.09.12 - Shmir - Ostatní - 2962x