To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Mikel se omluvil za chybu

John Obi Mikel se po zápase omluvil za chybu, která nepřímo stála Chelsea 3 body. Svou nepřesnou rozehrávkou daroval míč hráčům Juventusu, kteří z následné akce vyrovnali na 2:2. Finální přihrávka za obranu navíc šla těsně kolem něj.

Obhájci trofeje sice měli díky Oscarovi dvoubrankový náskok, nicméně ten prohospodařili. Krátce po Oscarově druhém gólu snížil Arturo Vidal a 10 minut před koncem zápasu rozhodl o dělbě bodů Fabio Quagliarella. Jistý podíl viny na gólu nese i John Obi Mikel, který svou nepřesnou rozehrávkou založil akci Staré dámy, po níž padla vyrovnávající branka. Nutno dodat, že to nebyla Nigerijcova jediná nepovedená přihrávka v zápase.

Ač by nebylo spravedlivé svalovat konečný výsledek jen na něj, sám hráč za skóre přijímá veškerou zodpovědnost. „Pokud bych chtěl hledat výmluvy, hledal bych je. Té chyby je mi však líto a není pro to žádná omluva. Ten míč jsem přihrál mizerně. Teď ale musíme zvednout hlavy a jít dál.“

„Myslím, že o tom je hraní v Lize mistrů. Pokud uděláte chybu, budete za to potrestáni. Nicméně pokud vezmeme v potaz celý zápas, myslím, že jsme působili dobrým dojmem. Tedy samozřejmě kromě toho srovnání na 2:2,“ dodal Mikel.


13:48:00 - 20.09.12 - Petric32 - Evropské poháry - 2439x