To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Hrdina Oscar spokojen s debutem snů

Včerejším hrdinou Chelsea se stal 21letý Brazilec Oscar, který v rozmezí tří minut zasadil Juventusu dvě přesné rány, přičemž ta druhá možná má i parametry na to, aby kandidovala na trefu sezony v této soutěži. Svým debutem byl Oscar nadšený.

Doposud ne nejzáživnější zápas k životu probudil Oscar ve 31. minutě a hned o dvě minuty později přivedl dav na Stamford Bridge k šílenství. Nejen že režíroval dvoubrankový náskok nad Juventusem, ale za zmínku rozhodně stojí i to, jak to provedl. Ve druhém poločase bohužel tým vypadl z rytmu a Oscarovy góly tak stačily pouze na remízu.

„Jsem moc šťastný, že se mi povedlo vstřelit své první góly v Lize mistrů a zároveň v Chelsea. V prvním případě byl míč ještě tečován, takže jsem měl i štěstí,“ prohlásila po zápase 25 milionová posila z Internacionalu.

„Hrál jsem velmi dobře, což zapříčinilo, že jsem tento nádherný gól mohl vstřelit. Se svým debutem jsem plněspokojen,“ prohlásil Oscar, který byl nakonec po nepříjemném zákroku Leonarda Bonucciho vystřídán Matou.

Di Matteo také vedení UEFA navrhnul, aby tento incident ještě prostudovala a případně udělila dodatečný trest pro italského obránce. „Pokud se tím UEFA bude zabývat, bude to správné,“ zhodnotil Oscar, o jehož zdravotním stavu budeme dnes vědět více.


12:23:50 - 20.09.12 - Petric32 - Evropské poháry - 2554x