To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Oscar: Liga mistrů? Bude to splněný sen

Chelsea se ve středu utká s Juventusem v rámci Ligy mistrů a svou šanci by mohl dostat i Oscar, zázračné dítě a letní posila Chelsea. Mladý Brazilec by si rád vyzkoušel soutěž, o které doposud jenom snil.

Brazilský záložník, kterého Chelsea v létě koupila z Internacionalu, ještě nefiguroval v základní sestavě Roberta Di Mattea, ale již třikrát do utkání zasáhl jako náhradník. Ve středu proti Juventusu by však chtěl více prostoru…

„Slyšet tu hymnu ze hřiště a ne z televize, to bude splněný sen. Vždy jsem toužil po tom, že si v Lize mistrů zahraju a kdo by navíc nechtěl hrát za úřadující evropské mistry…,“ prohlásil Oscar v rozhovoru pro nedělní vydání Daily Star.

„Doufám, že mi nebude dlouho trvat, než se tady adaptuju. Je to mnohonárodnostní tým i s dalšími Brazilci a jinými jižanskými hráči. Věřím, že mi díky svým vlastním předchozím zkušenostem dokážou pomoct,“ doufá Oscar, který se před pár dny podílel třemi asistencemi a gólem na debaklu Číny 8:0 v přátelském zápase.

Oscar v létě přišel do Chelsea za 25 milionů liber a naskytla se mu tak příležitost nastupovat po boku Franka Lamparda, který je jedním z jeho oblíbených hráčů. „Když jsem vyrůstal, pořád jsem ho sledoval, miloval jsem, když hrál. Vždycky jsem si myslel, že je to vynikající hráč. Nemůžu se dočkat, až budu po jeho boku hrát. Nicméně, musím říct, že mým dětským idolem byl Kaká. Hraje na stejné pozici jako já a je to opravdu výjimečný hráč,“ prozradil Oscar.


12:56:04 - 17.09.12 - Petric32 - Mužstvo - 3360x