To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Cahill přiznává frustraci

Gary Cahill přiznal, že je velmi zklamán a frustrován po tom, co se při zranění Johna Terryho nedostal do základní sestavy Anglie pro zápas s Ukrajinou.

Stoper Blues se v úterním zápase, ve kterém Anglie pouze remizovala s Ukrajinou 1:1, do hry nedostal ani jako náhradník. Cahill, který už kvůli zlomenině čelisti vynechal EURO 2012, ale stále věří, že je v jeho silách probojovat se do základní jedenáctky Roye Hodgsona.

„Před těmito dvěma kvalifikačními utkáními jsem si neuvědomil, jak mé zranění ovlivnilo mé šance v národním týmu," řekl pro The Sun.

„Ke konci minulé sezóny jsem i díky mnoha zraněním hrál většinu zápasů, ve kterých jsem si počínal celkem dobře. V období před mistrovstvím Evropy jsem cítil, že jsem na dobré cestě k tomu stát se velmi platnou částí týmu. Ale bohužel přišel ten nešťastný úraz a nyní jsem zpět na počátku své cesty do základní jedenáctky. Neřekl bych, že jsem byl překvapen, že nehraji proti Ukrajině, ale o to více se zvětšila má frustrace a zklamání," prozradil Cahill.

„Mám pocit jako by mi všechny šance proklouzávaly mezi prsty. Myslíte si, že někam postupujete a pak jste z ničeho nic zase na začátku. Takhle nějak se v současnosti cítím," završil Gary svůj rozhovor. Nyní bude Cahill doufat, že se mu dostane příležitosti proti San Marínu, či Polsku v dalších kvalifikačních utkáních skupiny H v říjnu.

Ivo Slováček


15:13:41 - 13.09.12 - Tuzinho - Reprezentace - 2795x