To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

John Terry a Ashley Cole začali trénovat

Během reprezentační přestávky jsme vás detailně informovali o zdravotním stavu Ashleyho Colea a následně i Johna Terryho. Oba reprezentanti museli vynechat zápas s Ukrajinou, ale nyní se již vrátili do tréninku pro víkendový zápas s QPR.

John Terry byl nucen vynechat druhý kvalifikační zápas své vlasti proti Ukrajině, protože v předchozím utkání s Moldavskem si zranil kotník. To Ashley Cole musel kvůli podobnému problému vynechat dokonce obě kvalifikační utkání.

Oba hráči se ve středu vrátili do tréninkového procesu před víkendovým zápasem ve znamení malého londýnského derby s Queens Park Rangers. I kdyby byli hráči pro zápas připraveni, nejistá je především účast Johna Terryho, protože za QPR hraje Anton Ferdinand, se kterým měl kapitán Blues táhlé spory ohledně údajného rasistického napadení ve vzájemném zápase v minulém roce.

Soud, jak víme, Terryho všech obvinění pro nedostatek důkazů zbavil, nicméně napětí mezi oběma hráči je určitě velké, byť za 12 dní už to bude rok od incidentu. Sám Terry je ale podle jistých zdrojů dychtivý do utkání nastoupit, stejně, jako tomu bylo v lednu v rámci FA Cupu. Nicméně, zmíněný zápas mu rozhodně štěstí nepřinesl. Terry si v něm zranil koleno, které ho drželo mimo hřiště 6 týdnů a vyžádalo si malý chirurgický zákrok.


23:40:43 - 12.09.12 - Petric32 - Mužstvo - 3323x