To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Rozhovor s Fernadnem Torresem

Fernando Torres cítí, že se během loňské sezóny jako hráč zlepšil a doufá, že letos bude předvádět lepší a lepší výkony.


Když Fernando Torres přestoupil do Chelsea, nemohl najít svou dřívější formu a v modrém dresu se trápil. Loni to střelecky také nebylo ze Španělovy strany ideální, ale svou zlepšenou formu dokázal promítnout do asistencí a pomohl tak Chelsea k zisku pohárového doublu.

"Loni jsem se o sobě hodně dozvěděl a tyto zkušenosti mě dělají silnějším," začal Torres. "Hraji teď mnohem častěji a také začínám střílet góly a hraji o něco lépe. Jsem jiný útočník, než jsem býval v minulosti. V loňské sezóně jsem vytvořil mnoho šancí mým spoluhráčům, což dokazuje, že jsem v tomto bodě mé kariéry mnohem komplexnějším hráčem," pokračoval.

"Je skvělé hrát v novém týmu Chelsea a navíc mít další cíle ve španělské reprezentaci," dodal Fernando Torres.

Španělé vstoupí do kvalifikace o Mistrovství světa v úterý, kdy v Tbilisi nastoupí proti domácí Gruzii a Torres by během tohoto utkání chtěl načít druhou stovku startů v národním týmu.

"Noc, během které jsem si připsal stý start v reprezentaci, si budu vždy pamatovat. Mnoho španělských hráčů již této mety dosáhlo také, což jen dokazuje ucelenost týmu z posledních let. A stovku startů si určitě připíšou i další, například Sergio Ramos či Cesc Fabregas, tento moment byl pro mne speciální. I po těch mnoha letech je pro mne stále privilegium hrát za národní tým," zakončil.


14:38:20 - 10.09.12 - Zzepa - Mužstvo - 2658x