To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Raúl Meireles přestoupil do Fenerbahce!

Raúl Meireles přestoupil po roce působení v londýnské Chelsea do tureckého velkoklubu Fenerbahce Istanbul. Oba kluby to již potvrdily na svých webových stránkách!

Dnes odpoledne probíhaly mezi oběma kluby žhavé diskuze o přestupu portugalského záložníka. V pozdních odpoledních hodinách nakonec bylo dohody dosaženo a Raúl Meireles se stal hráčem tureckého klubu.

29letý Meireles nastoupil v této sezoně pouze do jednoho ze tří zápasů Premier League a také v zápase evropského superpoháru proti Atlétiku Madrid byl pouze nevyužitým náhradníkem. Příchody hráčů jako Hazard, Oscar či Moses, jsou jasným signálem, že Chelsea nevydáví jiným směrem a pokračuje v omlazování kádru. Pro Meirelese tak už nezbývá místo…

Meireles taky vyslyšel nabídky Fenerbahce Istanbul, protože v Turecku se přestupové okno uzavírá až 5. září. Portugalský reprezentant v Cheslea strávil pouze jednu sezonu, připsal si 48 startů (z toho 38 v základní sestavě), ve kterých taky 6x skóroval. Nutno dodat, že některé jeho trefy byly opravdu důležité (viz. utkání Ligy mistrů s Benfikou) i povedené.

Meireles se ve Fenerbahce potká s Miroslavem Stochem či Dirkem Kuytem, se kterým už v předloňské sezoně hrál v Liverpoolu. Hodně štěstí!22:51:51 - 03.09.12 - Petric32 - Přestupy - 2803x