To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Cahill: Neexistuje pro to omluva

Gary Cahill vstřelil jediný gól Chelsea v zápase evropského superpoháru proti Atlétiku Madrid, které ovšem londýnský klub přehrálo vysoce 4:1, a tak anglický reprezentant neměl důvod k radosti. Zápas podle něj hrála Chelsea místy až trapně.

Včerejší zápas hraný naposledy na stadionu Louise II. skončil jasným vítězstvím Atlétika Madrid 4:1 díky hattricku Radamela Falcaa. „Hráli jsme pod úrovní. Nehráli jsme jednotně, ale jako dílky nepasující do skládanky,“ postěžoval si po zápase Gary Cahill, jediný střelec Blues v zápase.

„Začali jsme zápas nedbale, vrhli jsme se do něj po hlavě. Abychom k sobě byli upřímní, musíme říct, že jsme všichni hráli pod psa, místy to bylo až trapné,“ konstatoval zkroušený bek.

„Přistupujeme ke každému zápasu stejným způsobem. Sezonu jsme začali opravdu dobře, ale tady jsme ani zdaleka nedosahovali norem, které jsme si vytyčili. Byl to masivní zápas, který jsme nezvládli a promrhali tak velkou a jedinečnou příležitost. Pro tohle nejsou žádné omluvy,“ uvědomuje si Gary.

Nyní do hry vstupuje reprezentační přestávka a zápasy národních týmů. Začíná totiž kvalifikace o MS 2014 v Brazílii. Hráči Chelsea tak budou mít dostatek času o tomto zápase popřemýšlet a uvědomit si, v čem udělali chyby. Příštím soupeřem bude 15. září Queens Park rangem na Loftus Road.

„Samozřejmě, že musíme udělat vše pro to, aby se tento den neodrazil v tak dobře rozjeté lize. To by bylo neakceptovatelné. Naopak, v lize na to musíme dát zapomenout a odrazit se opět k dobrým výkonům. Doufejme, že nám tato přestávka pomůže.“

„Nemyslím si, že to na další zápasy bude mít vliv a doufejme taky, že to byl nejhorší okamžik sezony a už přijdou jen a jen lepší,“ věří Cahill v lepší zítřky.


21:44:05 - 01.09.12 - Petric32 - Mužstvo - 3022x