To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Dnes se losuje Ligový pohár i Liga mistrů!

Dnes budou zraky fanoušků Chelsea upřeny především ke dvěma soutěžím. Tou první bude Ligový pohár, druhou pak Liga mistrů. Obě dvě soutěže dnes totiž budou rozlosovány. V případě nejprestižnější evropské klubové soutěže se jedná o základní skupiny.


Základní skupiny Ligy mistrů se budou losovat dnes od 17:45 a vy budete vše moci sledovat na Eurosportu. Společně se základními skupinami bude oznámen také vítěz ankety o nejlepšího hráče sezony hrajícího v Evropě. Do finálové trojice se dostali Cristiano Ronaldo z Realu Madrid a Lionel Messi s Andrésem Iniestou z Barcelony. V první desítce má své zastoupení i Chelsea. Na 7. místě se umístil Didier Drogba a hned na 8. pozici Petr Čech.

Ale zpět k losu… Losovat se bude jako vždy ze čtyř výkonnostních košů 1-4. Chelsea se nejen díky loňskému celkovému vítězství nachází v prvním koši. Tam je v posledních letech nastálo. Výsledky ceremoniálu probíhajícího v Monaku se dozvíte po jeho skončení na našich stránkách.

VÝKONNOSTNÍ KOŠE
KOŠ 1   KOŠ 3
 Chelsea (ENG)
Barcelona (ESP)
Manchester United (ENG)
Bayern Mnichov (GER)
Real Madrid (ESP)
Arsenal (ENG)
FC Porto (POR)
AC Milán (ITA)
  Olympiacos (GRE)
Ajax Amsterdam (NED)
Anderlecht (BEL)
Juventus (ITA)
Spartak Moskva (RUS)
Paris St. Germain (FRA)
Lille (FRA)
Galatasaray (TUR) 
KOŠ 2   KOŠ 4
 Valencia (ESP)
Benfica (POR)
Šachťar Doněck (UKR)
Zenit Petrohrad (RUS)
Schalke 04 (GER)
Manchester City (ENG)
Sporting Braga (POR)
Dynamo Kyjev (UKR)
  Celtic Glasgow(SCO)
Borussia Dortmund (GER)
BATE Borisov (BEL)
Dinamo Záhřeb (CRO)
CFR Kluž (ROM)
Málaga (ESP)
Montpellier (FRA)
FC Nordsjælland (DEN) 

 

Kromě Ligy mistrů bude dnes rozlosován také Capital One Cup. Že vám tento název nic neříká? Je to možné, protože se jedná o nový název pro Ligový pohár, který měl v minulých 9 letech pod záštitou Carling.

Rozlosování Capital One Cupu proběhne krátce po skončení zápasu Northampton Town vs. Wolverhapmton, který se hraje v rámci 2. kola této soutěže. Zápas začíná v 20:45 a po jeho skončení přijde na řadu los 3. kola, do kterého už zasáhnou i týmy účastnících se evropských soutěží. Tedy i Chelsea.

3. kolo Ligového poháru je na programu v týdnu od 24. září. Prvenství v této soutěži bude obhajovat Liverpool, který shodou okolností v cestě za triumfem vyřadil právě Chelsea.


14:34:00 - 30.08.12 - Petric32 - Chelseafc.cz - 2955x