To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Rozhovor s Ashleym Colem

Chelsea má po třech zápasech Premier League na svém kontě maximální počet devíti bodů, což na tvářích hráčů vyvolává úsměvy. Tentokrát Ashley Cole ocenil přínos Edena Hazarda a Fernanda Torrese pro tým.

„Ztratili jsme Didiera Drogbu, který pro nás byl velkým hnacím motorem a byli jsme zvyklí hrát míč většinou vzduchem na něj. Nyní jsme ale podepsali pár menších hráčů, takže musíme hrát více po zemi. Druhý gól proti Newcastlu byl výsledkem fantastické týmové práce,“ řekl Ashley.

„Během té akce jsme měli snad 10 nebo 15 přihrávek, ale zůstávali jsme trpěliví a nakonec to Fernando skvěle zakončil,“ zhodnotil Cole druhou trefu Blues do sítě Newcastlu.

„Pro Fernanda bylo loni těžké získat vůbec dostatek prostoru na hřišti. Když ale hraje, tvrdě pracuje pro dobro týmu a nyní je ústřední postavou. Po mistrovství Evropy je pln sebedůvěry a v tomto zápase vstřelil skvělý gól.“

Klíčovou postavou při zisku maximálních 9 bodů byl Eden Hazard, který dvě penalty zařídil, jednu sám proměnil a k tomu si připsal 4 asistence. „ Když hrála Anglie přátelák s Belgií, dostal jsem na starost hlídat Edena a už tehdy jsem zjistil, jak nebezpečným hráčem vlastně je,“ prozradil Cole.

Po tom zápase jsem klukům řekl, že tenhle hráč v Premier League udělá velkou díru a zatím mu to vychází. Bude to dlouhá sezona, ale jeho úsilí, odhodlání a to, co pro tým doposud udělal, je fantastické. Zaslouží si za svůj start v Premier League velmi vysoké hodnocení a doufejme, že ve stejných výkonech bude pokračovat až do konce sezony,“ přál by si levý bek s číslem 3 na zádech.

„Před zápasem jsme si uvědomili, že od roku 2007 jsme doma Newcastle neporazili, což bylo něco, co jsme chtěli napravit. Byl to skvělý týmový výkon. Hráči jako Eden, Juan Mata nebo Fernando pracovali pro tým non-stop. Je to pro nás skvělý výsledek.“

„Není to jen o vítězství, hrajeme také pohledný fotbal. Je velmi příjemné hrát tímto stylem,“ zakončil Ashley Cole svůj rozbor.


00:15:56 - 27.08.12 - Petric32 - Mužstvo - 2295x