To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Torres: Cítím se silný

Chelsea v úvodních dvou kolech získala maximální počet bodů a Fernando Torres ví, že v tomto trendu musí pokračovat i nadále. Nápomocen by měl být také právě Nando, kterému úvod sezóny vychází náramně.

Torres otevřel skóre v utkání Community Shieldu a v posledním utkání otočil zápas s Readingem a sám proto tvrdí, že je ve skvělé náladě. "Cítim se dobře, cítím se silný. Sice jsem se do plného tréninku vrátil před méně než měsícem, ale tým ukazuje, že s trochou štěstí můžeme letos dokázat velké věci," řekl Torres.

"Začít sbírat body od hned od začátku je vždy důležité, zvláště pak v Premier League, protože top týmy neprohrávají noho utkání a neztrácejí příliš bodů. Proto si myslím,že je důležité vidět nás po dvou odehraných utkáních na vrcholu tabulky," pokračoval.

Tentokrát na Stamford Bridge zavítá v rámci 2. kola Newcastle United, který si z Londýna na konci sezóny odvezl všechny tři body. A ani letos to hráči Blues nebudou mít lehké, protože Newcastle si ve svém úvodním utkání sezóny dokázal poradit s Tottenhamem, který vede André Villas-Boas, 2:1.

"Před tím, než nastane prosinec a leden, potřebujeme se nacházet na předních pozicích a dělat vše pro to, abychom pokračovali ve sbírání bodů. Zápas proti Newcastlu bude velmi těžký. Již loňskou sezónu ukazovali, jak dobrým jsou týmem a pro nás budou první opravdovým testem," myslí si Torres, který také nezapomněl sklonit poklonu svým spoluhráčům.

"Hráči jako Juan Mata, Eden Hazard a Oscar jsou zkrátka fantastičtí a pro útočníka je velké privilegium hrát společně s nimi a spolupráci s nimi si užívám," zakončil.

13:35:19 - 25.08.12 - Zzepa - Mužstvo - 2882x