To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Di Matteo: Cesar nabízí nové možnosti

Cesar Azpilicueta dnes absolvoval svůj první trénink v Cobhamu s novými spoluhráči. Po něm byli na novou tvář v týmu dotázáni Roberto Di Matteo a Juan Mata a spokojenost rozhodně neskrývali.

Hráči na dnešním tréninku byli rozděleni do dvou skupin. První skupina se mohla těšit na práci s míčem a tvořili hráči, kteří proti Readingu figurovali v základní sestavě. Druhá skupina, do které byl zařazen také Azpilicueta, si zahrála mini-fotbálek 6 na 6.

Po tomto tréninku byl Roberto Di Matteo dotázán na novou posilu španělského původu Cesara Azpilicuetu, který reprezentoval svou zemi spolu s Matou a Romeuem na Olympijských hrách v Londýně.

„Je to mladý hráč, který k nám přichází z Marseille. Prošel si všemi mládežnickými úrovněmi španělské reprezentace a dá nám možnost další jistoty na pravém beku, kde operují Branislav Ivanović a Paulo Ferreira. Do budoucna nám to i vzhledem k mnoha soutěžím, které hrajeme, dodá více možností. A také teprve uvidíme, kdo bude hrát,“ míní manažer.


Také Juan Mata, který Cesara zná dobře z reprezentace, se na adresu nové posily krátce vyjádřil. „Hrál jsem s ním na OH, ale už i dříve. V reprezentaci do 21 let nebo v mladších omezeních. Je to silový a rychlý pravý bek, který hraje dobře pozičně. Myslím si, že už je to kompletní hráč.“

„Hrál jsem proti němu, ještě když byl v Osasuně. Byl jedním z jejich nejlepších hráčů., což je také důvod, proč je teď v Chelsea. Je to pěkný kluk a mladý hráč, který je na hřišti i mimo něj velmi chytrý, takže se tady skvěle hodí,“ představil trochu blíže nového spoluhráče Mata.


18:57:45 - 24.08.12 - Petric32 - Mužstvo - 3549x