To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Rozhovor s Branislavem Ivanovićem

Branislav Ivanović se na úspěšném startu do Premier Leauge podílel gólovou střelou ze druhé minuty zápasu a skvělý začátek do soutěže si nemohl vynachválit.

Běžela druhá minuta zápasu, když se Eden Hazard krásně obtočil kolem soupeřova hráče a milimetrovou přihrávkou vybídl do šance Branislava Ivanoviće. Ten se nemýlil a otevřel skóre zápasu. „Myslím, že brankář očekával přihrávku na Fernanda Torrese, který byl vedle mě, ale já viděl volný prostor v bráně a místo přihrávky se rozhodl vystřelit,“ popsal gólovou akci 28letý Srb.

„Byl to pro nás obtížný zápas, otevřeli jsme zápas dvěma rychlými góly, snažilis míč držet na kopačkách a tím to pro nás bylo snazší. Jsme rádi za tři body, je to skvělý start do sezony, ale jenom start, očekáváme složité zápasy,“ tuší Ivanović.

„Wigan hrál dobře už na konci loňské sezony. Pro nás je vždy velice složité hrát proti nim. Teď je ještě příliš brzy říkat něco o ambicích, musíme jít zápas od zápasu. Byl to první venkovní zápas a příjemný začátek, ale musíme tvrdě pracovat a být na takové úrovni celou sezonu,“ uvědomuje si gólový muž včerejšího zápasu.

Přitom mohlo dojít k situaci, že by Ivanović do zápasu vůbec nenastoupil. V zápase Community Shield s Manchesterem City zajel Srb nepříjemně do svého krajana Alexandra Kolarova a byl ihned poslán ze hřiště. Jelikož šlo o přímou červenou kartu, hrozil mu stop na tři zápasy Premier League. Disciplinární komise však v zákroku neshledala úmysl, navíc zápas označila spíše za přátelský, a proto k trestu nedošlo.

„Kluci z klubu mi řekli, že budu moct hrát, což mi dodalo více motivace. Snažil jsem se odehrát zápas na 100% a předvést se v plné síle,“ řekl obránce Chelsea.

Chelsea ve středu večer předehrává zápas 3. kola Premier League s Readingem, protože v době konání zápasů tohoto kola bude bojovat o evropský superpohár s Atlétikem Madrid. Reading se do první ligy vrací po čtyřleté přestávce strávené v The Championship.

The Royals, jak se Readingu přezdívá, začali sezonu domácí remízou 1:1 se Stoke. V poslední minutě proměnil penaltu Adam Le Fondre.


09:54:00 - 21.08.12 - Petric32 - Mužstvo - 2969x