To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Lampard: Skvělý začátek

Frank Lampard si vstup do nové sezony Premier League mohl jen stěží představovat lépe, než jak se stalo. Slova uznání mířila především na hlavu Edena Hazarda.

„Byl to dobrý výsledek. Ve Wiganu se obtížně vyhrává, ale tentokrát prvních 15 minut celý zápas rozhodlo. Potom už bylo vítězství docela blízko a s výhodou dvougólového náskoku se nám hrálo lépe,“ sdělil po zápase médiím Lampard.

„Vždycky chcete vyhrát. Začínat zrovna tady nebylo nejlepší. Byl to těžký zápas, ale zvládli jsme ho a vykročili správnou nohou. Potom už byl zápas vyrovnaný, ale vedení jsme neztratili,“ dodala k zápasu ikona Chelsea.

„Neměli jsme ideální přípravu a to z mnoha důvodů,“ odbočil od zápasu Frankie. „Výsledky taky nebyly ideální. Hráči e vraceli z EURA, ale dnes jsme si lepší start do sezony ani nemohli přát.“

Stejně jako Di Matteo, i Lampard měl pro první zápas Edena Hazarda v Premier League jen slova chvály. Právě po jím vybojované penaltě anglický reprezentant gólový účet zápasu uzavřel. „Hazard ukázal skvělé záblesky své geniality. Je pro nás skvělé mít hráče, který dokáže odemknout téměř každou obranu. Při prvním gólu se vyznamenal skvělým obtočením se kolem hráče a při druhé brance zase prokázal své schopnosti ve vápně. Tyto momenty zápas rozhodly,“ zněl Lampardův verdikt.

„Není snadné přijít do Premier League v tak mladém věku a nezáleží na tom, jak dobrý daný hráč je. On je někým, kvůli koho budou fanoušci Chelsea jásat radostí. Je skvělé s ním hrát.“


20:18:29 - 20.08.12 - Petric32 - Premier League - 2726x