To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Bertrand: Bylo skvělé dostat pozvánku

Ryan Bertrand je potěšen první pozvánkou do seniorského týmu Albionu a doufá, že na manažera Roye Hodgsona udělá dobrý dojem. Šanci bude mít už zítra večer v přátelském zápase s Itálií.

Anglie se zítra ve švýcarském Bernu utká s reprezentanty Itálie v rámci přátelského zápasu. Poprvé dostane možnost zahrát si za seniorský reprezentační tým i Ryan Bertrand, který na Olympijských hrách udělal na Roya Hodgsona dobrý dojem.

Bertrand je jen jedním z mnoha mladíků v týmu, které se rozhodl Hodgson vyzkoušet před nadcházející kvalifikací na světový šampionát v Brazílii.

„Bylo fantastické dostat pozvánku. Cítím se připraven a těším se, až naberu další zkušenosti. Je to pro mě poprvé, a proto chci podat dobrý individuální výkon a třeba si tak říct o pozvánku pro další zápasy,“ doufá 23letý bek Chelsea. „Když se podíváte na tým, zjistíte, že je docela mladý. Doufejme, že budeme schopni se spolu sehrát.“

Několika slovy se Bertrand vrátil k právě skončeným Olympijským hrám, na kterých měl možnost získat jedinečnou zkušenost. „Bylo skvělé zúčastnit se Olympiády; vidět sportovce při každodenní činnosti v olympijské vesnici a jejich přípravu. Při tom se dalo naučit několik opravdu užitečných věcí,“ prozradil Bertrand.


19:56:51 - 14.08.12 - Petric32 - Reprezentace - 2174x