To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Hulk: Je čas jít do Anglie nebo Španělska

Brazilský útočník ve službách FC Porto prohlásil, že nadešel ten správný čas, aby odešel hrát do prestižnější ligy. Vybírá si mezi anglickou Premier League a španělskou La Ligou. Je to přeci jen šance pro Chelsea, která po odchodu Romelua Lukaky na hostování shání útočníka?

Nejprve bylo téměř hotovou věcí, že Hulk přestoupí do Chelsea. Poté ze všeho jako mávnutím kouzelného proutku sešlo a Hulk prý chtěl zůstat v Portu. Nyní však ve Stockholmu, kde zítra hraje se svou zemí přátelský zápas se Švédskem, pro brazilský televizní kanál prohlásil, že nadešel ten správný čas, aby zkusil náročnější soutěž, než jakou je portugalská liga. Na výběr přichází anglická Premier League nebo španělská La Liga.

„Je pro mě otevřená cesta jít dál, do jiné ligy. Rád bych hrál v Anglii nebo ve Španělsku, protože to jsou nejsledovanější ligy na světě,“ řekl robustní Brazilský útočník Porta.

Jeho jednání z Chelsea nakonec úspěšně nedopadla, ale není všem dnům konec. Brazilec teď čeká na zprávy svého agenta od týmů, které by o něj měly zájem. Je pravděpodobné, že zájem opět projeví i Chelsea. „Se svým agentem jsem teď moc nemluvil, soustředil jsem se na brazilský tým. Teď je však čas odejít a rozhodnu se hned,“ upozornil Hulk.


14:34:48 - 14.08.12 - Petric32 - Ostatní - 2986x