To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Agent: Lukaku potřebuje hrát

Agent Romelua Lukaky trvá na tom, že budoucnost jeho klienta je v Chelsea, avšak pro následující sezonu se odešel rozehrát do West Bromwiche. Tvrdí, že další rok na lavičce by nebyl správnou volbou.

19letý belgický útočník před pár dny kývl na roční hostování u Hawthorns. Zůstal tak v Premier League, na kterou si může dále zvykat a zahraje si nejspíše více, než by tomu bylo v Chelsea.

Agent belgického reprezentanta Christoph Henrotay je skálopevně přesvědčen, že bývalý hráč Anderlechtu má stále ambice prorazit v týmu čerstvých evropských šampionů.

Na otázku, zda Lukaku plánuje svou budoucnost v Chelsea, Henrotay pro belgický tisk odvětil: „Samozřejmě. Chelsea s ním počítá.“

„Budou ho bedlivě sledovat a po sezoně vyhodnotí situaci. Bylo o něj několik zájemců, ale West Brom je ideálním klubem pro jeho další rozvoj. Je také důležité, aby Romelu hrál i nadále v Premier League. Za tuto možnost Chelsea poděkoval,“ řekl Lukakův agent.

„Chlapec odehrál dvě sezony v Anderlechtu. Poté jednu na lavičce Chelsea. Další rok na lavičce by nebyl řešením. Tohle je nejlepší varianta pro všechny strany,“ dodal.


12:36:04 - 12.08.12 - Petric32 - Mužstvo - 3048x