To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Bertrand povolán do reprezentace


Ryan Bertrand udělal na OH, kde reprezentoval Velkou Británii velký dojem na trenéra Anglie Roye Hodgsona. Ten ho vůbec poprvé povolal do seniorské reprezentace Albionu, která se v příštím týdnu utká v rámci přátelského zápasu s Itálií ve švýcarském Bernu. Do nominace se dostali ještě další 3 hráči Blues.

Levý bek Chelsea doposud reprezentoval nejvýše reprezentaci Anglie do 21 let a také se účastnil nedávno skončených Olympijských her, kde nastupoval ve výběru Velké Británie. Je tak jedním ze čtyř hráčů, které si Roy Hodgson do reprezentace vytáhl.

Bertrand zaujal především působivými výkony na konci loňské sezony, kdy ho začal častěji využívat Roberto Di Matteo. Bertrand se stal také překvapivým tahem pro finále Ligy mistrů v Mnichově.

Daniel Sturridge, který debutoval za Anglii v listopadu loňského roku v přátelském zápase se Švédskem. Objevil se v předběžné nominaci na EURO 2012, avšak na samotný turnaj se nedostal. Vše si vynahradil o chvíli později, když na OH za Velkou Británii dvakrát skóroval a pomohl jí dalším postupem turnaje. Nyní v nominaci opět nechybí.

Do výběru Roye Hodgsona se dostali také Frank Lampard a Gary Cahill, kteří přišli smolně vinou zranění o EURO krátce před jeho začátkem.

Pro přátelský zápas s Itálií tak byli z Chelsea povoláni 4 hráči (Bertrand, Sturridge, Lampard a Cahill). John Terry byl tentokrát z nominace vynechán.


15:23:06 - 11.08.12 - Petric32 - Reprezentace - 2017x