To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Olympionik Bertrand je zpět!

Ryan Bertrand reprezentoval Velkou Británii na Olympijských hrách, se kterou už však vypadl, a tak se včera připojil k týmu a rovnou do tréninkového víru. Dle vlastních slov se už nemůže dočkat začátku sezony.

Bertrand není jediný, který se k týmu v těchto dnech připojil. Spolu s ním to byl samozřejmě i Daniel Sturridge, který chyběl ze stejného důvodu, a o duu navrátivších se Španělů jsme Vás již informovali. Roberto Di Matteo tak už postrádá pouze jediného hráče, kterým je Oscar. Ten se s reprezentací Brazílie probojoval do finále olympijského turnaje.

Bertrand si předsezonní přípravu s Chelsea užil pouze krátce na začátku července, než byl povolán do výběru Velké Británie, aby se s týmem začal připravovat na OH. Nyní se chce opět zapojit do dění v Chelsea poté, co zažil jedno z nejpamátnějších lét svého života.

„Bylo to parádní léto; hrát na Olympiádě bylo úžasným zážitkem i zkušeností, ale teď už se těším na sezonu, která začíná velmi brzy,“ řekl vítěz Ligy mistrů a FA Cupu z loňské sezony.

„Bylo fantastické učit se od hráčů, kteří měli tak fantastické kariéry jako Ryan Giggs nebo Craig Bellamy. Byla to opravdu neskutečně užitečná zkušenost a příležitost poté, co jsem nastupoval za tým Anglie do 21let. Účastnit se domácí Olympiády je něco nepopsatelného. Bylo dobré mít podporu všech fanoušků po celé zemi.“

Bertrand, se tak jako Sturridge i španělští spoluhráči, vrátil ke klubu bez nějakého odpočinku, ale trvá na tom, že to nebude žádný problém. „Měl jsem dovolenou hned po sezoně, kdy bylo dobré si odpočinout, ale nyní jsem se rád vrátil do Chelsea. Je příjemné být zpátky; trénink byl taky v pohodě. Mohli jste vidět kluky na přípravě v USA tvrdě trénovat, takže věci se před začátkem sezony vyvíjí dobře.“

„Podařilo se mi odehrát všechny zápasy za Velkou Británii na Olympiádě, takže to byla dobrá průprava pro mou fyzičku a nyní jsem dychtivý v sezoně něco dokázat,“ tvrdí odhodlaně Ryan Bertrand.


10:22:00 - 09.08.12 - Petric32 - Příprava - 1917x