To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Chelsea dále bojuje o Mosese

Dave Whelan čeká, zda při dalších jednáních najde s Chelsea společnou řeč v otázce přestupu křídelníka Wiganu Athletic Victora Mosese, kterému za rok ve Wiganu končí smlouva a jenž by rád přestoupil do Chelsea.

Mosesovi začne v půlce srpna poslední sezona platného kontraktu na DW Stadium a předseda Latics Dave Whelan již několikrát na Mosese naléhal, aby podepsal novou smlouvu. Moses se k této otázce zatím příliš kladně nestaví, a tak bude Whelan nucen reagovat na zájem Chelsea, aby hráč za rok neodešel zadarmo. Byl by však mnohem raději, kdyby 21letý Nigerijec svůj kontrakt prodloužil.

Moses zatím neprodloužil z jednoho důvodu. Chce hrát v nadcházející sezoně evropské poháry. Chelsea za Mosese už údajně nabídla 4 miliony £, které však Whelan smetl ze stolu. Hráče si nejprve cenil na 10 milionů £, nyní však zlevnil na 8,5.

Nyní dochází k dalším vzájemným jednáním mezi výkonným ředitelem Blues Ronem Gourlayem a Davem Whelanem ohledně Mosesovy budoucnosti.

„Mluvil jsem s výkonným ředitelem Chelsea a také oni se s tím chtějí lehce vypořádat. Řekli jsme jim cenu a oni se buď vrátí s kladnou odpovědí, nebo se zápornou,“ řekl Whelan pro ESPN. „Mnohem raději bychom byli, kdyby hráč podepsal novou smlouvu a zůstal, ale on preferuje odchod do Chelsea, což je kvalitní klub a my mu nemůžeme stát v cestě.“


20:10:21 - 07.08.12 - Petric32 - Mužstvo - 3311x