To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Mata a Romeu se připojili k týmu!

Španělské duo Juan Mata a Oriol Romeu se dnes připojilo k týmu Chelsea poté, co se Španělskem na OH vypadli už v základní skupině bez jediného vstřeleného gólu.

Roberto Di Matteo je velmi potěšen návratem španělského dua k týmu, který už je téměř kompletní. Španělé turnaj vůbec nezvládli a opustili ho bez vstřeleného gólu z poslední pozice ve skupině. Jediným hráčem, který si tak stále ještě plní reprezentační povinnosti, je nová akvizice Oscar, jenž dnes bude s Brazilci bojovat o finále olympijského turnaje.

Daniel Sturridge a Ryan Bertrand, kteří s Velkou Británií vypadli po penaltovém rozstřelu s Korejci, už mají do Cobhamu také namířeno a připojit k týmu by se měli v nejbližších dnech.

Juan Mata si v minulé sezoně vysloužil ocenění Hráč roku. Získat ho hned během své první sezony v klubu se doposud podařilo jen Ruudu Gullitovi v roce 1996. Mata v 54 zápasech nastřílel 12 branek. S novými posilami Oscarem, Marinem a Hazardem bude mít letos Mata o mnoho více starostí udržet si své místo v základní sestavě. První příležitost bude už v neděli v zápase Community Shield.

To Romeu neměl tak vyrovnanou sezonu jako jeho reprezentační kolega. Bývalý hráč Barcelony sice začal sezonu skvěle, když pod Villas-Boasem byl důležitým článkem záložní řady a oplýval jistotou na míči, avšak postupem času začal trávit více a více času na lavičce, kde pod Di Mattem byl takřka pravidelně. V loňské sezoně si tak připsal 24 vystoupení v barvách The Blues.


14:39:10 - 07.08.12 - Petric32 - Příprava - 2625x