To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ashley Cole: Chci hrát 90 minut

Ashley Cole doufá, že sobotní přátelský zápas s Brightonem konečně poskytne klasickou zápasovou zátěž, kterou tým i jednotlivci potřebují, než se vrhnou do divokých vod sezony 2012/13.

Zítra odpoledne hráči Chelsea odcestují na American Express Community Stadium, kde se utkají s týmem The Championship - Brightonem. Zápas bude od 15:30 vysílat přímým přenosem Chelsea TV. Cole doufá, že bude moci hrát poprvé v přípravě plných 90 minut, což se mu v USA vzhledem k delší dovolené, pozdějšímu návratu k týmu a tím pádem i menší tréninkové vytíženosti nepoštěstilo.

„Z návratu zpět do Anglie se cítím dobře. Nemyslím si, že jsem ve 100% formě, s tréninkem jsem na tom za některými kluky o 10 dní pozadu, takže je co dohánět,“ uznává 31letý anglický reprezentant.

„Je to něco, co může napravit pouze zápasové zatížení. Můžete trénovat, sebevíc chcete, ale předsezonní příprava je jako když se vracíte po zranění. Potřebujete minuty na hřišti, abyste se do toho znovu dostali. Nemyslím si, že je tu někdo, kdo je teď s kondicí na vrcholu, ale pomalu se do toho dostáváme.“

Co se týče výsledků, bylo to rozporuplná příprava, ale Cole zastává názor, že v této fázi jde daleko více o herní projev a čas na hřišti, než o výsledky jednotlivých zápasů. „Ještě jsem v této přípravě nehrál 90 minut, takže doufám, že to přijde v sobotu v Brightonu. Přicestuje tam mnoho našich fanoušků a pro většinu z nich to bude první šance vidět nás opět v práci,“ řekl levý bek Chelsea.

„Týden po zápase s Brigtonem nás čeká dlouho vyhlížený Community Shield, který chce každý vyhrát a do sezony vkročit s trofejí v rukávě. Lidé jsou z něj unešení a berou ho smrtelně vážně, ale takto to prostě nefunguje. Vzhledem k tomu, kdy se tento zápas hraje, je to spíše jako přípravný zápas, byť ho rozhodně chceme vyhrát.“


13:28:46 - 03.08.12 - Petric32 - Mužstvo - 2984x