To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Mikel: Čas je na naší straně

John Obi Mikel byl jedním z hráčů, kterým se poštěstilo odehrát v jednom ze zápasů americké tour celých 90 minut. Stalo se tak v Miami v zápase s AC Milán. I přes druhou porážku na turné John Obi věří, že jdeme správným směrem a že doladění formy je jen otázkou času.

Nigerijec také cítí, že i on sám je už jen kousek od optimální fyzičky. „Cítím se dobře. Myslím, že to pro nás byl dobrý zápas. Zrovna výsledek nebyl to, s čím bychom měli být spokojeni, ale jsou zde i pozitiva, které můžeme vzít a dále na nich stavět,“ řekl 25letý defenzivní záložník s ohledem na poslední zápas amerického turné.

„Nevytvořili jsme si mnoho šancí, ale byly tam jisté příležitosti, a kdo ví, možná jsme byli jen jeden míč, jednu střelu od vyrovnání. Blížíme se k tomu, jak bychom chtěli do sezony vypadat a pokud budeme v této práci pokračovat, zlepšíme naši hru a bude to dobré. Je to stále jen předsezonní příprava, a tak máme čas některé věci doladit, než se vrhneme do ostrých zápasů.“

Zápas s AC Milán znamenal konec amerického putování, kde jsme během 11 dnů odehráli 4 přátelské zápasy. Nyní nás čeká týden před zápasem Community Shield s Manchesterem City (12. srpna, Villa Park) ještě poslední zkouška připravenosti, přátelské utkání s týmem Brighton and Hove Albion.

„Myslím, že se už všichni chceme vrátit domů, ale byla to velká zkušenost hrát v Americe a potkat tolik skvělých fanoušků. Nyní se musíme vrátit zpět do práce a pokračovat v tom, na čem jsme začali trénovat v USA, abychom byli na 12. srpen a Community Shield připraveni,“ upozornil Mikel na nejbližší zápas o trofej.

Tým na londýnském letišti Heathrow přistál v neděli a dnes má den volna. V úterý se však už hráči budou hlásit v Cobhamu, kde je čeká další těžká dřina. Ale znáte to, bez práce nejsou trofeje.


11:50:00 - 30.07.12 - Petric32 - Mužstvo - 2979x