To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Rozhovor se Samem Hutchinsonem

Na americkém turné byl poměrně dost do dění zapojen také hráč rezervy Chelsea Sam Hutchinson. O jeho pocitech z turné, zápasu i celkově prvním týmu si můžete přečíst v tomto článku.

Sam Hutchinson se v rámci tohoto turné připojil k prvnímu týmu Chelsea poprvé po třech letech. Tehdy ho zranění kolene donutilo přerušit kariéru, přičemž sám hráč nevěděl, jestli se na trávník ještě vrátí. Na začátku uplynulé sezony se však dokázal vrátit, aby obnovil svou slibně se vyvíjející kariéru.

22letý Sam Hutchinson, který hraje na postu pravého beka, je unaven neustálým vyzvídáním o jeho zranění a tak se v rozhovoru raději zaměřil na svou budoucnost a snahu probojovat se do prvního týmu Blues.

Hutchinson nastoupil do tří ze čtyř utkání amerického turné, což vypovídá o tom, že v něj má Roberto Di Matteo patrně důvěru. „Myslím, že turné dopadlo dobře. Nemám pocit, že bych toho v této fázi roku mohl odvést o mnoho více. Nenastoupil jsem pouze dojediného ze čtyř zápasů, které jsme odehráli, takže mohu být velmi spokojen. Myslím, že jsem si svou účast zasloužil,“ řekl Hutchinson pro oficiální stránky Chelsea.

„Je nemožné hrát v každém zápase, když máte tak silné mužstvo. Každý potřebuje být zdravý a v kondici. Já měl to štěstí, že si mě Robbie vybral pro první dva zápasy. Třetí jsem sice odseděl, ale vrátil jsem se do sestavy na ten poslední. Cítím se dobře a dychtivý po dalších příležitostech,“ prohlásil sebevědomě Sam.

„Jediným zklamáním tak je, že jsem nemohl hrát celou dobu. Když se cítíte fit, což se mi za poslední tři roky nepoštěstilo, tak chcete hrát pořád, dokud to jen jde. To je také naše náplň práce. Nyní se cítím tak dobře, jako tomu bylo asi jen 4 nebo 5 let předtím. Mám pocit, že jsem v naprostém pořádku a připraven na sezonu.“

Jak to tak vypadá, Hutchinson se může po letech frustrace konečně zaměřit pouze na fotbal.


17:55:19 - 29.07.12 - Petric32 - Mužstvo - 2267x