To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Reakce: Výsledek nás zklamal

Roberto Di Matteo si z dnešního ranního zápasu odnášel rozporuplné pocity. Zatímco první poločas byl dle jeho slov kvalitní, ve druhém i vlivem mnoha střídání chyběla potřebná souhra. Podle něj se však v příštích dnech vše doladí.
V zápase jsme nejprve prohrávali, ale poté jsme skóre dokázali otočit. To se však nelíbilo domácím, kteří provedli to samé a zvítězili nad Blues 3:2. Za soupeře hrály takové hvězdy jako David Beckham, Thierry Henry, London Donovan nebo např. Chris Wondolowski.

„S výsledkem jsme zklamáni, protože v každém zápase pokukujeme po výhře. Druhý poločas byl trochu roztahaný. Udělal jsem v sestavě několik změn a tým pak možná nebyl tak jednotný jako v prvním poločase, kde byl sehranější,“ uznal Di Matteo.

„Tým MLS vypadal ve formě. Bylo očividné, že mají rozehranou sezonu, takže působili připravenější a rozehranější než my. Pro nás bylo důležité dát hráčů na hřišti co nejvíce minut. Ve stylu, kterým hrajeme, se musíme zlepšit, ale s hrou v prvním poločase jsem opravdu spokojený. Byl to pro nás užitečný test.“

Di Matteo s ohledem na zápas také cítil, že hráči budou muset pokrývat na hřišti větší plochu a poskytovat osamocenému útočníkovi Romeluovi Lukakovi větší podporu. „Našemu útočníkovi budeme vepředu muset trochu více pomáhat. Potřebuje zezadu větší podporu a častější průniky hráčů dopředu, ale to vše přijde,“ je přesvědčen italský lodivod Chelsea.

„Máme tu hráče, kteří trénovali jen pět, sedm nebo deset dnů, takže jsme neočekávali, že budeme v nějaké přehnané formě, ale musíme na tom zapracovat před prvním ligovým zápasem, který je pro nás hodně důležitý. Dalším důležitým aspektem je, že se nám dosud vyhýbala jakákoliv zranění. Pomalu se sehráváme; někteří hráči se před pár dny teprve vrátili, ale pomalu to dáváme dohromady. Samozřejmě to ale nepůjde přes noc, budeme potřebovat trochu více času," dodal závěrem Ital.

14:23:22 - 26.07.12 - Petric32 - Mužstvo - 2139x