To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Preview: All-stars tým MLS vs. Chelsea

Chelsea dnes od 2:55 ráno SEČ čeká třetí zápas americké tour. Z prvních dvou zápasů Chelsea vyšla s jednou výhrou a jednou remízou. S čím vyrukuje na hvězdný tým americké Major League Soccer a jak se v zápase hráči ukážou?

Pro Chelsea začala americká tour naostro 19. července, kdy se Blues utkali se Seattlem. Ten nekladl přílišný odpor a Chelsea ho porazila 4:2. Další, trochu tvrdším, oříškem v cestě, bylo francouzské Paris Saint-Germain. Zápas se hrál v New Yorku na stadionu Yankees a skončil remízou 1:1, kterou si Chelsea zajistila až v závěru utkání.

Nyní před Londýňany stojí třetí zkouška a třetí soupeř. Bude jím All-stars tým americké soutěže Major League Soccer (MLS). Nebude nouze o největší hvězdy soutěže v čele s Davidem Beckhamem, Landonem Donovanem a Thierrym Henrym.

Americká MLS byla založena v roce 1993 a v současné době ji hraje 19 týmů rozdělených do dvou konferencí. Doposud posledním vítězem je Los Angeles Galaxy, za které hrají právě Backham nebo Donovan. S dalším týmem soutěže, Seattlem Sounders, jsme se již 17. července utkali.

Do dnešního zápasu by teoreticky mohl zasáhnout i Fernando Torres, který sepřed pár dny připojil k týmu. Roberto Di Matteo však jeho startu mnoho šancí nedává. Přeci jen na přípravu měl po dlouhé dovolené málo času. Do posledního utkání na turné však již jistojistě zasáhne.

Zápas s týmem hvězd MLS bude předposledním utkáním v rámci turné po Spojených státech amerických. Vše skončí 29. července, kdy se Chelsea utká s AC Milán. Poté se vrátí zpět do Evropy.

NOMINACE ALL-STARS TEAMU MLS
Brankář: Jimmy Nielsen (Sporting Kansas City)
Obránci: Steven Beitashour (San Jose Earthquakes), Aurelien Collin (Sporting Kansas City), Jay DeMerit (Vancouver Whitecaps FC), Heath Pearce (New York Red Bulls)
Záložníci: David Beckham (LA Galaxy), Dwayne De Rosario (D.C. United), Landon Donovan (LA Galaxy), Graham Zusi (Sporting Kansas City)
Útočníci: Thierry Henry (New York Red Bulls), Chris Wondolowski (San Jose Earthquakes)


Zápas: All-stars tým MLS vs. Chelsea
Místo konání: PPL Park, Philadelphia
Čas konání: 26.7.2012, 02:55 SEČ


Tip: 1:2
Hráči, které se vyplatí sledovat: Eden Hazard, Marko Marin


00:19:51 - 26.07.12 - Petric32 - Příprava - 2636x