To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Fernando Torres je zpět!

Fernando Torres se včera ve Philadelphii připojil ke zbytku týmu. Jedná se o posledního navrátilce během turné po Spojených státech. Španělský útočník už s týmem trénoval a ve čtvrtečním ranním zápase se už objeví v sestavě (byť spíše až na poslední desítky minut).

Nejlepší střelec nedávného EURA Fernando Torres se po třech týdnech odpočinku vrátil ke zbytku týmu Chelsea. Setkal se s nimi v hotelu ve Philadelphii poté, co přiletěli z New Yorku, kde hráli s PSG druhý přípravný zápas (1:1). Torres je zároveň posledním hráčem, který se k týmu během americké tour připojí.

Torres se ke zbytku mužstva připojil včera a už s týmem v Novacare Complexu trénoval. Zde také obvykle trénují hráči týmu NFL Philadelpha Eagles. Chvíli pracoval spolu s ostatními hráči, ale poté se individuálně připravoval pod dohledem fitness trenéra Chrise Jonese.

I přesto, že jen den předtím hráči odehráli duel s PSG, čekal je včera celkem 90 minutový trénink. Dnes hráče čeká dvoufázový trénink a již v noci (pro Evropany) ze středy na čtvrtek čeká tým další zápas, tentokrát s All-stars teamem MLS. Hrát se bude v PPL Parku. Zápas začíná v 2:55h ráno SEČ.


NOMINACE ALL-STARS TEAMU MLS
Brankář: Jimmy Nielsen (Sporting Kansas City)
Obránci: Steven Beitashour (San Jose Earthquakes), Aurelien Collin (Sporting Kansas City), Jay DeMerit (Vancouver Whitecaps FC), Heath Pearce (New York Red Bulls)
Záložníci: David Beckham (LA Galaxy), Dwayne De Rosario (D.C. United), Landon Donovan (LA Galaxy), Graham Zusi (Sporting Kansas City)
Útočníci: Thierry Henry (New York Red Bulls), Chris Wondolowski (San Jose Earthquakes)
TÝM 1 TÝM 2 DATUM ČAS MÍSTO
Seattle Sounders Chelsea 19.7. čtvrtek
3:30 SELČ Seattle
Chelsea PSG 23.7. pondělí
1:00 SELČ New York
MLS ALL-STARS team Chelsea 26.7. čtvrtek
2:55 SELČ Philadelphia
Chelsea AC Milán 29.7. neděle
0:30 SELČ Miami

11:13:49 - 24.07.12 - Petric32 - Příprava - 3160x