To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Lampard: Zatím nic nevylučuji

Frank Lampard vyhlíží velkou sezónu, po níž mu vyprší na Stamford Bridge smlouva a zatím ještě neví, zda zůstane v Chelsea i pro sezónu 2013/2014, nebo zamíří za Velkou louži do MLS.


Lampardovi vyprší příští léto smlouva a začíná se spekulovat o jeho odchodu do severní Ameriky. Sám 34letý záložník zatím nevylučuje žádný scénář, ale na druhou stranu dovává, že nejprve prodiskutuje své možné setrvání v londýnském velkoklubu.

Nejsem si jistý, zda je má budoucnost v MLS,“ prozradil Lampard reportérům. „V Chelsea mám ještě jeden rok smlouvu a máme před sebou velkou sezónu, která zahrnuje evropský Superpohár a v prosinci Mistrovství světa klubů,“ pokračoval.

Je na Chelsea, aby si se mnou promluvila o mé budoucnosti v klubu a až budou chtít, promluvíme si. V tuto chvíli bych nic nevylučoval,“ dodal.

Pokud by po sezóně Frankie přeci jen do USA zamířil, největší zájem o Angičanovy služby údajně mají LA Galaxy, v jejichž dresu kope David Beckham, Landon Donovan a Robie Keane, a také NY Red Bulls, ve kterém působí Thierry Henry. Trenér newyorského klubu se navíc nechal slyšt, že hledá posilu na post ofenzivního záložníka.

Když byl Frank Lampard dotázán, k jakému klubu z MLS by se nejdraději připojil, odpověděl, že žádný klub nepreferuje. Fanoušci si tak budou muset počkat, jak se celá situace vyvine. Jelikož Chelsea pokračuje v omlazování týmu a v záloze je nebývalý přetlak, je reálně možné, že po této sezóně bude Frankie přeci jen muset vysvléci modrý dres.


13:53:10 - 23.07.12 - Zzepa - Mužstvo - 2535x